32 metai
su jumis!

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė transporto
ekspedicinė firma „VILTEDA“

   UAB TEF „VILTEDA“ krovinių ekspedijavimą vykdo geležinkeliu, autotransportu, jūra, oru ir kombinuotu transportu, organizuoja pavojingų ir negabaritinių krovinių pervežimus, krovinių perkrovimą, sandėliavimo, draudimo, muitinės tarpininkų bei kitas su logistika susijusias paslaugas. 

   Logistikos versle esame daugiau nei 30 metų, sukaupta ilgametė patirtis užtikrina teikiamų paslaugų kokybę. Nuolat stebime bei pritaikome veikloje verslo ir technologijų pokyčius. Vertiname ilgalaikę partnerystę ir grįžtamąjį ryšį. Įmonėje dirba kvalifikuoti transporto logistikos specialistai, turintys tarptautinės asociacijos „FIATA“ diplomus, kurie pasiūlys geriausią vertės ir kainos santykį mūsų klientams.

   UAB TEF „VILTEDA“ yra Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „LINEKA“, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA“ ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

Paskutinių metų nominacijos

2016 m. - UAB TEF "VILTEDA" pripažinta Geriausia 2016 m. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA įmone.

2011 m. - UAB TEF "VILTEDA" pripažinta Geriausia Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmone.

Sertifikatai
Parašykite mums
Susisiekite. Jūsų užpildyti užklausos forma pasieks atsakingą mūsų įmonės darbuotoją.
Sutinku su duomenų apsaugos politika.